Зустріч з випускником Богданом Чичем

18.04.2023 року відбулася онлайн-зустріч з випускником кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій Богданом Чичем 2018 року. На зустрічі були присутні викладачі кафедри та студенти різних курсів, у тому числі і представники інших кафедр, що зацікавилися тематикою виступу «Кар’єрний шлях після університету: вектори розвитку в дизайні та набуття важливих скілів».

Богдан розповів про свою досить цікаву та насичену освітню траєкторію. Спочатку він навчався у Фаховому коледжі інженерії, управління та землевпорядкування НАУ на спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія», по закінченню якого вступив на 2-й курс кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій НАУ на ОПП «Технології електронних мультимедійних видань». Отримавши освітній ступінь «Бакалавр» за цією освітньою програмою, Богдан продовжив навчання у Київській академії мистецтв за спеціальністю «Художник графік». Одночасно із навчанням у закладах вищої освіти, він також здобував неформальну освіту, навчаючись на різних професійних курсах.

У виступі Богдан розповів і про власний досвід побудови кар’єри у сфері графічного дизайну. Адже працювати за спеціальністю він розпочав ще під час навчання у коледжі. За 9 років професійної діяльності, Богдан обіймав посади графічного-, моушн-, продуктового-,  маркетинг- та 3D дизайнера у провідних вітчизняних компаніях.

Особливо цікавим та корисним було почути від доповідача конкретні поради щодо ефективної організації процесу навчання. Богдан з власного досвіду розповів про справді необхідне програмне забезпечення, як безкоштовне, так і таке, яке дійсно варто придбати навіть студенту; про навчальні платформи, на яких можна здобути додаткові знання з різних напрямів дизайну; про літературу, яку варто прочитати.

І звичайно, найочікуванішою для студентів була розмова про дієві кроки у пошуку першої роботи на посаді графічного дизайнера. Богдан щиро ділився власним досвідом та давав багато корисних порад як підготувати перше портфоліо, де шукати роботу та як себе ефективно репрезентувати роботодавцям.

По завершенню виступу відбулося жваве обговорення за темою виступу. Богдан відповідав на запитання слухачів, надаючи ще більше додаткових корисних порад.

Зустріч пройшла у дуже теплій і дружній атмосфері та завершилася домовленістю з Богданом про подальшу професійну співпрацю.

Для тих, хто не зміг відвідати зустріч з Богданом, може її подивитися у відеозапису.