Close

Новини

Новини

MULTIMEDIA 2018

Усім, хто має наукові та практичні напрацювання за тематикою MULTIMEDIA!

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів та студентів навчальних закладів і наукових установ до участі в роботі науково-практичної конференції «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності», яка відбудеться 14-15 листопада 2018 р.

Завантажити програму конференції (pdf).

Читати далі…

Міжнародна співпраця

Кафедра комп’ютерних мультимедійних технологій взяла участь у науково-практичній конференції «Українсько-польські психолого-педагогічні дослідження в синхронії та діахронії» 10-11 вересня 2018 р., яка проходила на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка за участі колег з Академії «Ігнатіанум» у м. Кракові, Республіка Польща.

Читати далі

Кваліфікаційний екзамен 2018

Шановні магістри 2 курсу!

Повідомляємо вас про те, що кваліфікаціний екзамен (який є частиною кваліфікаційної роботи магістра) відбудеться 9 жовтня 2018 року, початок о 9:40.

Усі деталі стосовно кваліфікаційного екзамену знаходяться у розділі сайту “Студенту / Кваліфікаційний екзамен”.

#ВСТУП2018

Шановні вступники на спеціальність 186 “Видавництво та поліграфія”!

Нагадуємо, що конкурсні пропозиції за спеціальностями ви можете переглянути на сайті vstup.edbo.gov.ua.

Зокрема, список вступників (конкурсні пропозиції, конкурсні бали та рекомендації щодо вступу на бюджет ОС “Бакалавр”) до Національного авіаційного університету за вказаною спеціальністю знаходиться тут: vstup.edbo.gov.ua/offer/448354/.

Інформація про надання вступникам рекомендацій у межах широкого конкурсу, зокрема, для 186 спеціальності.

Нагадуємо, що вступникам, які рекомендовані на бюджет, тобто в електронному кабінеті навпроти однієї з заяв вказано статус «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)», треба буде виконати вимоги до зарахування до 18-ї години 6 серпня, зокрема подати оригінали документів [1].

Читати далі…