Close

Новини

Новини

#Вступ2019

Шановні абітурієнти – майбутні ІТ-шники!

Запрошуємо вас до навчання на спеціальності 186 “Видавничо-поліграфічна справа”, освітньо-професійна програма “Технології електронних мультимедійних видань”.

Усі, хто мріє бути ІТ-спеціалістом, створювати гарні та зручні веб-сайти, а також ті, хто хоче навчитися принципам дизайну, комп’ютерної графіки, видавничої справи та поліграфії, хто хоче вміти створювати макети друкованих та електронних видань, навчитися оформлювати стенди, навчитися дизайну та графіці, вміти працювати в програмах Adobe, – ця спеціальність якраз для Вас! Наша освітня програма поєднує у собі як дизайн, поліграфію та видавництво, так і ІТ (UX-дизайн, комп’ютерна графіка, веб-дизайн, створення веб-видань та веб-сайтів, 3D-графіка, 3D-симулятори, комп’ютерна обробка звуку тощо).

Конкурсні пропозиції.

Конкурсна пропозиція на денну форму бюджет.

#Вступ2019 Прийом заяв до магістратури

Конкурсна пропозиція
186 Видавництво та поліграфія
Технології електронних мультимедійних видань

Шановні абітурієнти!

Із 02 липня 2019 р. розпочався прийом заяв до магістратури.

Прийом заяв до бакалаврату почнеться 10 липня 2019 р.

З детальною інформацією щодо вступу до НАУ можна ознайомитись на сайті Приймальної комісії http://pk.nau.edu.ua або за телефоном (044) 406-70-38.

Щоб обрати конкурсну пропозицію, на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/offers/ слід заповнити поля таким чином:

Вітаємо з перемогою в олімпіаді-конкурсі

Сатир А.Ю.

Вітаємо Сатира Андрія Юрійовича, студента першого курсу, з перемогою у міжвузівській олімпіаді-конкурсі з геометричного моделювання та комп’ютерної графіки, номінація – 3D-моделювання.

Читати далі…