Close

Вступ до магістратури

Вступ до магістратури

До уваги вступників на освітній ступінь «Магістр».

УВАГА! Далі міститься важлива інформація для вступників на ОС “Магістр”, зокрема, про Рейтингове оцінювання творчих та професійних досягнень вступника.

Дізнатися більше про спеціальність 186 “Видавництво та поліграфія”, спеціалізація “Технології електронних мультимедійних видань” можна, ознайомившись із освітньо-професійною програмою ОС “Магістр”, у якій, зокрема, наведено дисципліни, які викладатимуться впродовж навчання.

Цього року спеціальності магістратури можна розділити на три категорії:

 • категорія 1 – зі складанням вступних випробувань у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування (умовно «ЗНО для вступу на магістратуру» складається в місцях, визначених УЦОЯО) запроваджена для спеціальностей – 081 «Право» та 293 «Міжнародне право»;
 • категорія 2 – зі складанням вступних випробувань у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЗНО іноземна мова), фахового вступного випробування (на кафедрах університету) для спеціальностей 051 «Економіка», 053 «Психологія», 054 «Соціологія», 061 «Журналістика», 242 «Туризм», 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», 292 «Міжнародні економічні відносини»;
 • категорія 3 – зі складанням фахового вступного випробування (на кафедрах університету) для всіх інших спеціальностей (також для спеціальності 186 “Видавництво та поліграфія”), крім вищезазначених.

Також цього року до магістратури можна вступати за «перехресним» принципом, тобто, випускникам однієї спеціальності можна вступати на будь-яку іншу за умови успішного складання додаткового вступного випробування. Також є можливість одночасно навчатися за денною (за однією спеціальністю) та заочною формою навчання (за іншою спеціальністю).

Для вступу на спеціальності Категорії 3 для реалізації права на «перехресний» вступ вступникам також необхідно скласти додаткове вступне випробування, далі процедура є такою, як і для вступників, що вирішили продовжити навчання на цій самій або спорідненій у межах галузі знань спеціальності – вступні випробування почнуться з 4 липня 2018 р. і триватимуть до 8 серпня (за розкладом).

УВАГА! Під час вступу до магістратури також враховуватиметься Рейтингове оцінювання творчих та професійних досягнень вступника.

Відомості про творчі та професійні досягнення мають бути подані на кафедру (корп. 5, ауд. 5-111, 5-110) до 02.07.2018р.(включно).

Відповідальний за приймання відомостей про творчі та професійні досягнення для спеціальності 186 “Видавництво та поліграфія”, спеціалізація “Технології електронних мультимедійних видань” – доцент Бобарчук Олександр Антонович (е-мейл: a.bobarchuk@interactiveklass.com).

Просимо звернути увагу абітурієнтів, що відомості про творчі та професійні досягнення подаються на кожну спеціальність окремо, відповідно до того, у вступі на які спеціальності захотів взяти участь абітурієнт.

Рейтингове оцінювання творчих та професійних досягнень вступника на навчання за програмою підготовки фахівців ОКР «Магістр» (попередній варіант)

Результати творчих та професійних досягнень вступника Бали
 • cтаття в університетському збірнику наукових праць або публікація доповіді на науковій конференції
 • призове місце на конкурсі наукових робіт студентів
 • прийнята до розгляду заявка на патент України тощо
1
Доповідь на всеукраїнських та міжнародних конференціях за обраною спеціальністю 2
 • Стаття в міжвузівських журналах рівня Міністерства освіти і науки України
 • Стаття у всеукраїнському або міжнародному збірниках або журналах
 • Наявність патенту України
 • Заявка на закордонне патентування
3
Чисельний еквівалент додаткових національних сертифікатів та дипломів з урахуванням надбаних знань фахівця поза освітньою програмою підготовки фахівців ОКР “Бакалавр” 1
Чисельний еквівалент додаткових міжнародних сертифікатів та дипломів з урахуванням надбаних знань фахівця згідно з міжнародними вимогами та стандартами 4
Наукова діяльність не за профілем кафедри:
 • Стаття в університетському збірнику наукових праць або публікація доповіді на науковій конференції;
 • призове місце на конкурсі наукових робіт студентів
 • прийнята до розгляду заявка на патент України тощо
0,1
Доповідь на всеукраїнських та міжнародних конференціях 0,05
 • Стаття в міжвузівських журналах рівня Міністерства освіти і науки України
 • Стаття у всеукраїнському або міжнародному збірниках або журналах
 • Наявність патенту України
 • Заявка на закордонне патентування
0,1
Чисельний еквівалент додаткових національних сертифікатів та дипломів з урахуванням надбаних знань фахівця поза освітньою програмою підготовки фахівців ОКР “Бакалавр” 0,1
Чисельний еквівалент додаткових міжнародних сертифікатів та дипломів з урахуванням надбаних знань фахівця згідно з міжнародними вимогами та стандартами 0,1
Сума балів не може перевищувати 10.

Документи на вступ до магістратури приймаються з 2 липня по 2 серпня.

Вступні випробування проходитимуть у два етапи:

 • 1 етап – 4-9 липня;
 • 2 етап – 4-8 серпня.

Для зручності можна заповнити електронну форму заяви он-лайн (у новій вкладці).

Редагування даних зареєстрованого абітурієнта (у новій вкладці).

Вступ на магістратуру у кілька етапів запроваджено з метою сприяння вступникам узяти участь у конкурсному відборі на кілька спеціальностей, графік фахових вступних випробувань буде складено таким чином, щоб дати вступнику можливість максимально ефективно використати свій час та скласти кілька фахових вступних випробувань за різними спеціальностями в короткий проміжок часу, це, на нашу думку, скоротить фінансові навантаження на майбутнього студента та дозволить йому ефективніше використовувати свій час, також частина вступників проходитиме військові збори в частинах Збройних Сил України.

Додаткові посилання