ХХIV Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки»

4 квітня 2024 року відбулось засідання секції “Мультимедійні технології та системи” в рамках ХХIV Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки». Конференція проводилась у режимі онлайн на базі Google Meet.

В роботі секції прийняли участь здобувачі вищої освіти 2-5 курсів за спеціальністю 186 “Видавництво та поліграфія”. ОП “Технології електронних мультимедійних видань”, молоді спеціалісти та викладачі кафедри КММТ. Всього на секцію було подано 35 доповідей, заслухано 10 доповідей. Тематика охоплювала різні аспекти мультимедійних технологій: концептуальні питання графічного дизайну та типографіки, технологій видавничо-поліграфічного виробництва, застосування штучного інтелекту в поліграфії та мультимедіа тощо. Доповідачі продемонстрували достатній рівень володіння проблематиками досліджуваних тем, методиками та технологіями наукових досліджень, вміле використання мультимедійних презентацій під час виступів. Після кожного виступу відбувалось обговорення, відповіді на питання, побажання та рекомендації.

На завершення конференції молоді дослідники отримали від своїх старших колег побажання розвиватися, шукати і знаходити своє місце в науці і завжди досягати намічених цілей. Всі подані на конференцію тези доповідей будуть опубліковані у факультетському збірнику тез конференції і поповнять науковий доробок їх авторів.