Що є цікавого у професії “Таргетолог”?

12 квітня відбулася онлайн зустріч з Юсин Оксаною, професійним тергетологом, випускницею нашої кафедри.

Оксана розповіла про свій шлях у таргеті, який складає вже 6 років, під час яких вона успішно просувала понад 30 ніш та більше ніж 100 бізнесів. Вона зазначила, що її шлях у таргеті розпочався ще з часів навчання в університеті. Оксана поділилася своїми першими кроками в цій сфері, помилками, з якими стикнулася, та порадами для тих, хто хоче розпочати кар’єру тергетолога. Звернула увагу на те, що навчання в університеті загалом, та на кафедрі КММТ, відіграло значну роль у формуванні її як фахівця у цій досить складній сфері діяльності.

Оксана поділилася основними етапами розвитку у сфері таргету та наголосила на важливості постійного навчання, вивченні нових інструментів та методів таргетування. Також вона підкреслила важливість практики та роботи над реальними проектами. А досвід у неї значний, як на ринках Україні, так ЄС та США.

Оксана поділилася ресурсами, які можуть бути корисними для розвитку в таргеті. Вона рекомендувала читати блоги та статті про таргет, дивитися вебінари та курси. Порадила три перевірені ресурси, де можна отримати якісні знання у цій сфері. Також виокремила основні навички, які необхідні для успішного таргету. Та зазначила, що для того, щоб стати успішним таргетологом і отримувати гарний заробіток, важливо вміти працювати з даними, мати аналітичне мислення, розуміти психологію людей та бути креативним у створенні ефективних рекламних проєктів.

Зустріч з Юсин Оксаною була цікавою, корисною та інформативною. Усі присутні дізналися багато нового про таргет, отримали практичні поради щодо розвитку в цій сфері та змогли поставити свої запитання професійному таргетологу.

Перелік рекомендованих Оксаною ресурсів для знайомства та навчання з таргетингу.