Зустріч з 3D аніматором Єлизаветою Антонюк – нашою випускницею 2019 року

22 березня 2024 року відбулася онлайн-зустріч на тему “Професія 3D animator”. Спікеркою на заході виступила Єлизавета Антонюк – випускниця кафедри КММТ 2019 року та досвідчений 3D animator. Участь у заході взяли як викладачі та студенти кафедри, так і багато інших зацікавлених у темі 3D анімації.

На початку зустрічі Єлизавета поділилася своїм досвідом навчання як в університеті, так і на спеціалізованих курсах, розповіла, як саме знайшла своє покликання у сфері 3D-анімації. Також вона детально розкрила свій досвід пошуків роботи та перших кроків у галузі анімації.

Під час лекції, Єлизавета детально розглянула процес створення 3D-анімації та особливості роботи 3D animator у анімаційному фільмі, серіалі та рекламі. Вона розкрила всі етапи роботи у підготовці персонажа до анімації, включаючи пошук референсів для концепту й анімації, створення концепт-арту, моделювання та текстурування 3D-моделі та оптимізації її для подальшого використання. Вона детально описала етапи рігінгу, анімації та рендеру 3D-об’єктів, демонструючи приклади реальних проєктів.

Учасники лекції отримали інформацію про особливості та етапи роботи 3D animator, а також практичні поради щодо створення 3D-контенту. Вони мали можливість поспілкуватися з досвідченим 3D animator. Під час активної дискусії учасники зустрічі отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

Зустріч була дуже цікавою і викликала значний інтерес серед аудиторії. У результаті учасники отримали нові знання про специфіку такої захопливої професії як 3D animator та можливості у розвитку кар’єри у даній сфері.

Висловлюємо щиру вдячність Єлизаветі Антонюк за цікаву та змістовну лекцію і з нетерпінням чекаємо на наступні заходи.

З переліком корисних посилань для майбутніх та практикуючих 3D аніматорів від Єлизавети Антонюк можна ознайомитися тут