Засідання українсько-польської студентської секції «Мультимедійні технології в освіті»

6 листопада 2023 року у рамках ХIV Міжнародної науково-практичної конференції «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності» відбулося засідання українсько-польської студентської секції «Мультимедійні технології в освіті». Голова секції: доктор пед. наук, професор, доктор габілітований Республіки Польща, професор кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій (КММТ) НАУ Світлана Лобода.

До учасників конференції звернулися завідувач кафедри КММТ Олександр Бобарчук, завідувач кафедри педагогіки Інституту соціологічних наук і педагогіки Академії сільського господарства (м. Варшава, Республіка Польща) Моніка Юревич, заступник декана Відділу педагогіки Інституту соціологічних наук і педагогіки Академії сільського господарства (м. Варшава, Республіка Польща) Агнєшка Павлюк-Скшипек, професори кафедри КММТ Микола Мелешко та Тимофій Веретільник, доцент кафедри КММТ Світлана Денисенко.

Студенти представили 7 доповідей англійською мовою (п’ять з української та дві з польської сторін). Були розглянуті питання досліджень українського ринку графічного дизайну у контексті фірмової ідентичності, застосування NFC-міток у друкованих навчальних виданнях як розвиток технології застосування QR-кодів, важливість візуалізації знань в сучасній освіті, доцільність використання субтитрів у навчальному відеоконтенті, концепції мультиплатформних соціальних медіа, використання комп’ютерних інформаційних та комунікаційних технологій в екологічній освіті, процесів соціалізації дітей з використанням комп’ютерних, інформаційних та комунікаційних технологій.

Засідання секції пройшло на високому рівні. Усі доповіді викликали запитання, коментарі та пропозиції, що свідчить про серйозне ставлення учасників конференції до обговорюваних проблем. Матеріали доповідей будуть опубліковані у збірнику тез доповідей конференції «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності».

Відеозвіт засідання секції можна переглянути тут.