Вручення Дипломів магістрам 2024 року випуску

19 січня 2024 року у приміщенні Вченої ради НАУ відбулось урочисте вручення дипломів магістрам, випускникам Факультету міжнародних відносин.

У заході взяли участь в.о. ректора Володимир Шульга, в.о. проректора з гуманітарної політики та інновацій Марина Петченко, декан ФМВ Юрій Волошин та завідувачі кафедр. Серед почесних гостей були присутні: заступник голови Глобальної ради з питань України на Всесвітньому Економічному Форумі, ексміністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремет та український дипломат, Надзвичайний і Повноважний Посол України у Сполучених Штатах Америки (2010–2015) Олександр Моцик.

Дипломи магістра отримали 14 випускників спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія». Шість з них отримали дипломи з відзнакою: Барикіна Анастасія Сергіївна, Кіндріцька Ліна Вадимівна, Гніденко Сергій Олександрович, Каплюк Олександр Романович, Петренко Максим Сергійович, Лєбєдєв Вадим Сергійович. Десять випускників отримали рекомендації для вступу в аспірантуру.

Вітаємо випускників з отриманням дипломів, бажаємо їм здоров’я, успіхів в роботі та в особистому житті. Продовжуйте вчитися і далі, опановуйте нові спеціальності, отримуйте нові знання, зростайте кожен день і кожен рік. Сподіваємося, що ми ще не раз з вами зустрінемось!