Close

Вітаємо з перемогою в олімпіаді!

17 травня 2018 року відбувся другий тур V Всеукраїнської олімпіади серед студентів технічних вищих навчальних закладів з дисципліни «Проектування видавничо-поліграфічного виробництва», яка проходила у Видавничо-поліграфічному інституті (кафедра репрографії) Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

В олімпіаді взяли участь 10 студентів 2-4 курсів кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій Навчально-наукового інституту комп’ютерних інформаційних технологій НАУ: Власюк Іванна Анатоліївна, Красник Олександр Анатолійович, Міфтахова Діана Ігорівна, Христюк Інна Валеріївна, Поцілуйко Марія Василівна, Рябоконь Валентина Миколаївна, Чорна Юліанія Сергіївна, Омельченко Оксана Миколаївна, Шумна Юлія Сергіївна.

Олімпійцям було запропоновано відповісти на теоретичні питання з дисциплін видавничо-поліграфічного виробництва, а також створити на вибір оригінал-макети друкованого книжкового видання, електронного видання, паковання, етикетки, або листівки.

На виконання завдань було відведено 3,5 години, з якими студенти успішно впорались.

Друге місце виборола студентка 3 курсу Міфтахова Діана.

Поздоровляємо усіх учасників змагань, та особливо, переможницю! Бажаємо їм успіхів в навчанні, творчості та наукових здобутків!

До речі, це не перша перемога наших студентів у цій олімпіаді. У минулому та позаминулому роках наші студенти також займали призові місця. Сподіваємось, що у наступному році наші студенти також приймуть участь і здобудуть перемогу!

Колектив кафедри КММТ