Третя онлайн зустріч з Сергієм Кадуліним: Технології і творчість: можливості для сучасного бізнесу

20 лютого 2024 року відбулася онлайн-зустріч Сергія Кадуліна, архітектурного та інтер’єрного фотографа-практика, випускника Нью-Йоркського Інституту фотографії, зі студентами, викладачами та всіма зацікавленими. Цього разу він провів відкриту лекцію, на якій поділився своїми думками про можливості для реалізації сучасного бізнесу, шляхом інтеграції технології та творчості. Сергій на прикладі власного життєвого та професійного досвіду розповів як можна започаткувати та успішно просувати власний бізнес, застосовуючи переваги сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в реалізації творчих ідей.

Розпочав виступ гість з розповіді про свій шлях в професії. Сергій Кадулін — це приклад людини, яка протягом життя постійно вчиться та вдосконалюється. Він не боїться викликів та освоює нові ніші, завдяки чому досягає успіху у своїй кар’єрі. Завдяки поєднанню творчих, ділових та технічних навичок, а також досвіду комунікації, Сергій Кадулін співпрацює з відомими брендами та публікує свої роботи у престижних журналах і зарекомендував себе як успішний та компетентний фахівець.

Зважаючи на актуальність питання започаткування власного бізнесу, Сергій Кадулін розкрив всі аспекти створення стартапу, ділячись власним досвідом та описуючи етапи підготовки до старту бізнесу на прикладі фотографії: від дослідження ринку, бізнес планування, вибору інструментів, закінчуючи маркетингом.

Під час виступу Сергій Кадулін розглянув важливі аспекти, з фокусом на архітектурній фотографії, які є визначальними при виході на перших замовників. Окреслив ринок потенційних клієнтів та детально розкрив питання ціноутворення в цьому контексті. Особливо цінним є опис сучасної ситуації у сфері архітектурної фотографії. Автор, врахувавши наслідки пандемії та повномасштабного вторгнення рф, детально розкрив, які уроки можна отримати та як адаптуватися до складних викликів.

В своєму виступі Сергій Кадулін докладно розповів про те, яких змін зазнало фотографічне мистецтво під впливом сучасних технологічних трансформацій. Особливу увагу приділив таким новітнім технологіям, як 3D BIM проектування, цифрова фотографія, відео, мобільна фотографія, штучний інтелект, 3D, VR/AR та інші. Розкриваючи їхні потенційні можливості, він вказав на суттєвий вплив цих інновацій на сферу фотографії в архітектурному контексті. Сучасні технології та вірно підібрані інструменти й обладнання є важливим факторам, що впливають на якість кінцевого результату.

Також були розглянуті три складові, що визначають конкурентоспроможність у сучасному світі фотографії: креативність, технічна компетентність та бізнес-орієнтованість. Креативний підхід дозволяє виділятися, надаючи роботам унікальний характер. Технічний аспект гарантує високу якість та професійність виконання. Бізнес-підхід важливий для комерційної діяльності, охоплення аудиторії та побудови кар’єри. Врахування цих аспектів робить фотографа конкурентоздатним та успішним.

Після виступу Сергія Кадуліна виникло жваве обговорення, під час якого він готово відповідав на запитання учасників та ділився корисними рекомендаціями. Зустріч виявилася надзвичайно захоплюючою, цікавою та інформативною. Не все гість встиг розповісти за виділений час із запланованого, буде продовження. Наступна зустріч вже запланована на 5 березня на 13:30.

За цим посиланням ви зможете подивитися відеозапис зустрічі