Студенти КММТ – призери відкритого конкурсу студентських наукових робіт “Молодь і поліграфія-2023″

У грудні 2023 р. у м. Львові на базі Української академії друкарства відбувся відкритий конкурс студентських наукових робіт з поліграфії і видавничої справи «Молодь і поліграфія».

У конкурсі традиційно вже в котрий раз взяли участь студенти кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій факультету міжнародних відносин НАУ. Приємно відзначити, що із 6-ти представлених на конкурс робіт, майже усі отримали призові місця. Цього року Дипломи ІІІ ступеня отримали:

1. Студентка Єлизавета Вороніна за роботу «МАКЕТИ ПЛАКАТІВ ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ СЕРЕДНЬОГО ШКІЛЬНОГО ВІКУ», науковий керівник – к.п.н., доцент Світлана Денисенко.
  2. Студент Данило Денисенко за роботу «ДОСЛІДЖЕННЯ ОСОБЛИВОСТЕЙ ПРОЄКТУВАННЯ НАВЧАЛЬНОГО ВИДАННЯ», науковий керівник – к.п.н., доцент Олена Матвійчук-Юдіна.
  3. Студентка Вероніка Гуренок за роботу «МАКЕТ ВЕБ САЙТУ ДЛЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ВІЙСЬКОВИХ НАУ “MILITARAPY”», науковий керівник – к.п.н., доцент Олена Матвійчук-Юдіна.
  4. Студентка Дар’я Курило за роботу «ОСОБЛИВОСТІ ТЕХНОЛОГІЇ ІНТЕРВАЛЬНОЇ ЗЙОМКИ ТА СТВОРЕННЯ ТАЙМЛАПС ФОТОГРАФІЙ», науковий керівник – к.т.н., завідувач кафедри Олександр Бобарчук.
  5. Студентка Олена Гармаш за роботу «ТЕХНОЛОГІЇ ФОКУС-СТЕКІНГУ ДЛЯ УПРАВЛІННЯ РІЗКІСТЮ ФОТОГРАФІЧНИХ ЗОБРАЖЕНЬ», науковий керівник – к.т.н., завідувач кафедри Олександр Бобарчук.

Грамотою за участь у конкурсі була відмічена робота Дар’ї Дем’яненко «ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ СТВОРЕННЯ ПАНОРАМИ 360° ЗА ДОПОМОГОЮ ЗВИЧАЙНИХ ТА СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ ФОТОКАМЕР», науковий керівник – к.т.н., завідувач кафедри Олександр Бобарчук.

Вітаємо студентів та їхніх наукових керівників з перемогою у конкурсі, зичимо подальших успіхів у науковій діяльності та навчанні!