Close

Стипендії на навчання у Словенії 2018

Відповідно до Статті 1 чинної Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки в галузі освіти словацька сторона готова прийняти до 5 студентів на часткове навчання до вищих навчальних закладів (терміном до 10 місяців) та до 5 стажистів і докторантів/аспірантів (з метою збору матеріалів в вивчення наукової літератури за темою досліджень) із загальним терміном перебування до 10 місяців.

Словацька Республіка забезпечить українським громадянам:

 • безкоштовне навчання;
 • виплату стипендії у розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів/аспірантів у Словацькій Республіці;
 • проживання у студентських гуртожитках.

МОН прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) в електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках (перший пакет документів – оригінали, другий – копії).

Поштова адреса:  Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна,
         Міністерство освіти і науки України,
         Управління міжнародного співробітництва 
         та європейської інтеграції,
         Примітка:"Стипендії на короткотермінове навчання 
              в Словацькій Республіці 2018".

У електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу МОН ukrainemon@gmail.com, зазначивши у темі листа “Стипендії на короткотермінове навчання в Словацькій Республіці 2018”.

Перелік необхідних документів вказаний на останній сторінці Анкети-заяви. Заявки можна подати до 23 березня 2018 року. Більш детальна інформація знаходиться на сайті. Завантажити анкету.