Х ВСЕСВІТНІЙ КОНГРЕС «АВІАЦІЯ У ХХІ СТОЛІТТІ – БЕЗПЕКА В АВІАЦІЇ ТА КОСМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

Секція “Комунікаційний фактор у сучасних міжнародних відносинах”

Розділ “Мультимедійні технології та системи”

30 вересня 2022 року в рамках роботи Х Всесвітнього Конгресу «АВІАЦІЯ У ХХІ СТОЛІТТІ – БЕЗПЕКА В АВІАЦІЇ ТА КОСМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ» в режимі онлайн на кафедрі комп’ютерних мультимедійних технологій Факультету міжнародних відносин відбулось засідання секції «Мультимедійні технології та системи».

Під час роботи секції учасники обговорили виклики що стоять у сфері безпеки в авіації та тенденції розвитку сучасних космічних технологій.

Представники академічної спільноти кафедри також поділились результатами наукових досліджень в галузі комп’ютерних систем, систем обробки аудіо та відеоінформації, тенденції сучасних екологічних технологій, матеріалів та обладнання в поліграфії та 3-D друці, які в кінцевому рахунку зменшують негативний вплив на зміни клімату.

Також науковці поділилися думками щодо тенденцій продовження науково-дослідної роботи кафедри з удосконалення розробки тренажеру для стрілецької зброї, яка на сьогодні є актуальною.