Фахова екскурсія в редакційно-видавничому відділі для студентів першого курсу спеціальності видавництво та поліграфія

В жовтні щорічно в рамках дисципліни Вступ до спеціальності, студенти першого курсу спеціальності видавництво та поліграфія відвідують фахові підрозділи університету, зокрема, редакційно-видавничий відділ НАУ. Головним завданням проведення даної екскурсії – є ознайомлення студентів з безперервним процесом редакційно-видавничої діяльності. Студенти першого курсу ознайомилися зі структурою підрозділів, а саме посадами, штатним розкладом робочих місць, обов’язками співробітників. Відвідали сектор редагування і коректури, друкарню, комп’ютерну дільницю. Начальник редакційно-видавничого відділу – Калініченко Олена Василівна розповіла про специфіку видань наукового спрямування, показала сучасну продукцію, обладнання та висвітила основні питання переваг і недоліків виробництва сьогодення. В цьому році за умов пандемії для студентів проведена віртуальна екскурсія у редакційно-видавничий відділ, яка повністю охоплює як інформативно так і візуально представлення усіх аспектів видавничо-поліграфічної діяльності.