Стажування партнерів компанії ТОВ «Інститут новітніх технологій в освіті» в Навчально-науковому інституті неперервної освіти НАУ

25 лютого 2020 року в Навчально-науковому інституті неперервної освіти НАУ успішно пройшли курси підвищення кваліфікації партнери компанії ТОВ «Інститут новітніх технологій в освіті», який є стейкхолдером кафедри комп’ютерних мультимедійних  технологій факультету міжнародних відносин.

Програму семінару розробив завідувач кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій д.пед.н, професор Лобода С.М.

Навчальний процес забезпечував викладач кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій факультету міжнародних відносин асистент Гніденко І.А.

На них слухачі курсів вивчили інтерактивне обладнання: види та доцільність застосування, інтерактивні навчальні комплекси в освітньому процесі, їх практичне застосування, методику ефективного проведення занять з використанням інтерактивних навчальних комплексів, інтерактивні системи в навчанні та вихованні, роботу з інтерактивною підлогою, інтерактивною стіною: методика застосування у навчально-виховному процесі, цифрове вимірювальне обладнання, тренажерні комплекси в системі вогневої та тактичної підготовки, тренажерні статичні системи та симулятори в системі підготовки особового складу, формування навичок роботи з програмою тривимірного моделювання та симуляції бойової обстановки.

Партнери компанії ТОВ «Інститут новітніх технологій в освіті», який є стейкхолдером кафедри комп’ютерних мультимедійних  технологій факультету міжнародних відносин,  серед яких фізичні особи, підприємці отримали Свідоцтва про підвищення кваліфікації НАУ. Слухачі висловили щиру вдячність працівникам університету за професійну організацію проведення курсів підвищення кваліфікації.