Студентка кафедри комп‘ютерних мультимедійних технологій навчається в Португалії за програмою академічної мобільності Erasmus+

Катерина Пруднікова, студентка магістратури Національного авіаційного університету за спеціальністю “Видавництво та поліграфія” (освітньо-професійна програма “Технології електронних мультимедійних видань”), взяла участь у програмі академічної мобільності Erasmus. Її навчання проходить з 12 лютого до 5 липня 2024 року в Політехнічному інституті Лейрії, зокрема на факультеті ESAD.CR у місті Калдаш да Раінйа, Португалія.

Калдаш да Раінйа, відоме як “Місто мистецтв”, розташоване в центральній прибережній частині Португалії. Це місце славиться своїм творчим середовищем та має значне економічне й культурне значення.

Під час навчання Катерина зосередилась на двох ключових дисциплінах: графічному дизайні та брендингу. Вона активно займається створенням плакатів, що дозволило їй на практиці застосувати раніше набуті теоретичні знання. Робота над різноманітними проектами включають розробку графічних концепцій, верстку та підготовку до друку.

Катерина відзначає дружню атмосферу та підтримку одногрупників, які допомогли їй вдосконалити навички в графічному дизайні та верстці. Вона також брала участь у виставках та заходах, що надихнуло її на нові творчі ідеї.

Досвід навчання за кордоном сприяв розвитку не лише професійних компетенцій Катерини, але й її навичок командної роботи та комунікації. Вона розширила коло знайомств, завівши нових друзів та потенційних партнерів у професійній сфері.

Цей період навчання став для Катерини цінним досвідом, який збагатив її як фахівця та особистість, відкривши нові перспективи у сфері видавництва та поліграфії.

Бажаємо Катерині Прудніковій успішного завершення навчання в Португалії та захисту кваліфікаційної роботи в НАУ.