Інноваційне завершення авторського курсу Павла Шеремети

У квітні-травні 2024 року в НАУ був проведений цикл із шести лекцій авторського курсу топменеджера та економіста Павла Шеремети «Стратегія Інновацій». Студенти спеціальності 186 “Видавництво та поліграфія” взяли активну участь у цьому курсі та поглибили знання з наукової природи інновацій, способів створення та управління ними.

Впродовж курсу “Команда Мрії” з кафедри КММТ разом з завідувачем кафедри Олександром Бобарчуком у ролі ментора досліджували три напрями впровадження інновацій для університету: «Value» – інновації для студентів, «Income» – інноваційні шляхи отримання прибутку та «People» – шляхи залучення спеціалістів для створення інновацій. На основі сформульованих ідей з кожного напрямку члени команди розробили стратегії трансформації у проєкти.

Перший проєкт у рамках інновацій для покращення досвіду навчання студентів, яким займались студентки третього курсу Дарина Стешук та Тетяна Злотківська включає створення новітнього сайту та застосунку університету, перетворення бібліотеки на медіатеку.

Студентка 2 курсу Анастасія Чебан та студент 1 курсу Сергій Кратко запропонували інноваційні шляхи для отримання прибутку шляхом продуктивного використання наукового потенціалу бібліотеки, створення гуртків для залучення абітурієнтів, сучасний та свіжий погляд на використання спорткомплексу, створення футбольного клубу, проведення пейнтбольних змагань та організацію скеледрому.

Над третім проєктом працював ще один член команди Михаїл Градович, який вчиться на іншій спеціальності ФМВ. Він запропонував систему мотивації науково-педагогічних працівників та підхід до вимірювання прогресу викладачів через патентування та публікацію наукових досягнень.

20 травня 2024 року команда студентів спеціальності 186 “Видавництво та поліграфія” разом із трьома іншими командами, які складаються зі студентів, аспірантів та менторів-викладачів ФМВ, представила свої напрацювання Павлу Шереметі, в.о. ректора НАУ Ксенії Семеновій, декану Юрію Волошину та викладачам і студентству НАУ.

Детальна інформація про подію на сайті ФМВ НАУ.