Інтер’єрний та архітектурний фотограф Сергій Кадулін – партнер кафедри КММТ

Підписана угода про співпрацю між НАУ та відомим фотографом-митцем Сергієм Кадуліним, який багато разів проводив для наших студентів майстер-класи і профорієнтаційні лекції:

1. Лекційне заняття за участю Сергія Кадуліна
  2. Друга онлайн зустріч з Сергієм Кадуліним: розмова про творчість, професію, бізнес і Digital Nomad
  3. Третя онлайн зустріч з Сергієм Кадуліним: Технології і творчість: можливості для сучасного бізнесу
  4. Лекція Сергія Кадуліна (частина друга)

Метою цієї угоди є співробітництво з реалізації спільних проектів, науково-практичних заходів, обмін інформацією і досвідом, здійснення практичної діяльності у сфері забезпечення підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія» освітньої програми «Технології електронних мультимедійних видань». Передбачається, що Сергій Кадулін зможе наших студентів приймати на практику, читати лекції, проводити майстер-класи, передавати практичний досвід.