Екскурсія до Музею книги і друкарства України

В рамках фахово-ознайомлювальної практики студенти 1-го курсу гр. ВП-115 5 червня відвідали Музей книги і друкарства України, який знаходиться на території Києво-Печерської Лаври. Під час цікавої екскурсії студенти дізналися про витоки виникнення писемності, побачили перші книги у вигляді сувоїв, різноманітні види матеріалів для письма – папірус, пергамент, конопляний та рисовий папір. Студенти оглянули експозицію старовинних друкарських верстатів – станок Іоганна Гутенбега,  наборну касу, літографічний верстат. Великий інтерес викликали оригінальні унікальні  пам’ятки  друкарства  – перша українська друкована книга «Апостол» (Львів, 1574) та перша слов’янська «Біблія» (Острог, 1581), видані Іваном Федоровим.

Відвідування виставки принесло студентам і нові знання і позитивні емоції!