Друга онлайн зустріч Альбіни Кушелевої з магістрантами кафедри про методи контент-аналізу під час моніторингу преси

28.09.2024 р. у рамках вивчення дисципліни «Методологія прикладних досліджень у сфері видавництві та поліграфії» з доповіддю “Метод контент-аналізу. Моніторинг преси” перед студентами 1 курсу магістратури спеціальності 186 «Видавництво і поліграфія» ОПП «Технології електронних мультимедійних видань» виступила директорка Департаменту масових комунікацій Луганської обласної військової адміністрації – Альбіна КУШЕЛЕВА.

Доповідачка розкрила особливості вивчення думки читацької аудиторії, зупинилася на сучасному програмному забезпеченню моніторингу преси та розкрила прийоми підвищення проценту вірогідності результатів.

Зустріч завершила жвава дискусія щодо використання методу контент-аналізу у різних сферах життєдіяльності людини.