Засідання секції «Мультимедійні технології та системи» в рамках XI Всесвітнього конгресу “Авіація в XXI столітті” – “Безпека в авіації та космічні технології”

27 вересня 2024 року в рамках роботи Всесвітнього конгресу “Авіація в XXI столітті” – “Безпека в авіації та космічні технології” в режимі онлайн на кафедрі комп’ютерних мультимедійних технологій Факультету міжнародних відносин відбулось засідання секції «Мультимедійні технології та системи».

В роботі секції взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри та здобувачі вищої освіти. До розгляду на конференції було подано 15 доповідей з різної тематики. Під час роботи секції учасники обговорили актуальні питання, виклики та тенденції розвитку сучасних поліграфічних та мультимедійних технологій, розширили свій понятійний та професійний світогляд.

Засідання секції пройшло в теплій і дружній атмосфері. Дякуємо усім, хто долучився до участі у конгресі.

Програма роботи секції “Мультимедійні технології та системи” за цим посиланням.