Екскурсія до фірми SVM

Під час фахово-ознайомлювальної практики студенти 1-го курсу гр. ВП-115 на запрошення стейкхолдерів відвідали сучасну поліграфічну фірму SVM.

Було організовано лекційно-практичне заняття, студенти мали змогу ознайомитись з сучасним друкарським обладнанням провідних фірм Німеччини та Японії; новітніми розробками в галузі поліграфічних матеріалів – фарб та паперів; дізналися про сучасне мультимедійне програмне забезпечення, що використовується в поліграфічному виробництві; оглянули POST PRESS обладнання та матеріали для фінішної обробки пакувань, рекламної акцидентної продукції та ін.

Відвідування сучасної поліграфічної фірми є корисним для студентів, дає можливість поспілкуватися з фахівцями-практиками, задати різноманітні питання і отримати кваліфіковані відповіді.

На завершення студентів запросили для подальшого проходження виробничих практик на виробництві з можливістю працевлаштування.

Дякуємо всім працівникам фірми за запрошення, нашому гіду Сергію Скибі за цікаве заняття!