Лекція для студентів 1 курсу з дисципліни “Основи мультимедійних технологій”

7 жовтня 2024 року студенти 1 курсу спеціальності 186 “Видавництво та поліграфія” взяли участь у захопливій лекції на тему “Мультимедійні технології у сучасних тренінгових системах”. Захід відбувся в рамках вивчення навчальної дисципліни “Основи мультимедійних технологій”.

Лектор, завідувач кафедри, доцент кафедри КММТ Бобарчук Олександр Антонович, детально розкрив студентам сучасні підходи до проєктування інтерактивних тренінгових систем. Було продемонстровано, як поєднання апаратного (Hardware), програмного (Software) та методичного (Brainware) забезпечення дозволяє створювати ефективні навчальні середовища. Особливу увагу було приділено практичному застосуванню мультимедійних технологій. Студенти мали змогу ознайомитися з інтерактивним тренажерним комплексом для підготовки стрільців. Під керівництвом лектора Олександра Антоновича Бобарчука студенти ознайомилися зі структурою та складом тренажерного комплексу, принципами його функціонування і налаштування. Найбільший інтерес у студентів викликало відпрацювання навичок безпечного та ефективного поводження зі зброєю під час стрільби по нерухомим мішеням. У сучасних умовах набуття таких практичних навичок є вкрай важливим. А ознайомлення з інноваційними технологіями в галузі тренінгових систем сприяє підвищенню рівня підготовки майбутніх фахівців.