Онлайн зустріч Альбіни Кушелевої з магістрантами кафедри про формування медіа-контенту в державних комунікаціях під час війни

09.09.2024 р. у рамках вивчення дисципліни «Проектування медіа-контенту» з доповіддю “Сучасні тенденції формування медіа-контенту в аспекті державних комунікацій в умовах війни” перед студентами 1 курсу магістратури спеціальності 186 «Видавництво і поліграфія» ОПП «Технології електронних мультимедійних видань» виступила директорка Департаменту масових комунікацій Луганської обласної військової адміністрації – Альбіна КУШЕЛЕВА.

Доповідачка розкрила особливості вивчення думки читацької аудиторії, окреслила тенденції поширення інформації та просування різних форм аудіо-візуальних медіа, зупинилася на основних засадах сучасної державної політики підтримки регіональних медіа та т.ін. Зустріч завершила жвава дискусія щодо виокремлення правдивої та визначення фейкової інформації.

Ведучий викладач дисципліни – професор Світлана ЛОБОДА запросила директорку Департаменту масових комунікацій Луганської обласної військової адміністрації Альбіну КУШЕЛЕВУ приєднатися до студентської аудиторії ще раз під час вивчення теми «Контент-аналіз ЗМІ» дисципліни «Методи прикладних досліджень у сфері видавництва та поліграфії» і розкрити проблему моніторингу засобів масової комунікації.