Студенти НАУ отримали грамоти за участь у відкритому конкурсі студентських наукових робіт “Молодь і поліграфія”

Нещодавно завершився відкритий конкурс студентських наукових робіт з поліграфії, видавничої справи „Молодь і поліграфія” в якому взяли участь студенти Національного авіаційного університету.

Професійним журі було відзначено грамотами наступні роботи:

• «Дослідження сучасних підходів створення макету довідкового видання» студентки Вороніної Єлизавети Сергіївни (керівник кандидат педагогічних наук, доцент Світлана Денисенко).
  • «Дослідження особливостей проектування навчального видання» студентки Кудрявцевої Катерини Сергіївни (керівник кандидат педагогічних наук, доцент Світлана Денисенко).
  • «Проектування дитячої книжки 3 ілюстраціями» студентки Коняєвої Олександри Сергіївни (керівник старший викладач Олена Родіонова).

Вітаємо студентів, бажаємо подальших творчих успіхів та наснаги у професійній сфері!