Close

ЗНО для спеціальності “Видавництво та поліграфія”

Реєстрація на ЗНО 2019
з 5 лютого до 25 березня

Увага! Наказом Міністерства освіти і науки України від 28 вересня 2018 року № 1036 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2019 року.

Дізнатися більше


Усю інформацію стосовно ЗНО ви можете отримати на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) або на сайті osvita.ua.

Для зручності наведемо інформацію стосовно вступних предметів спеціальності “Видавництво та поліграфія” (спеціалізація “Технології електронних мультимедійних видань”).

Тести минулих років

Українська мова та література (пройти онлайн тест)

Сертифікаційна робота з української мови і літератури налічує 58 завдань різних форм і складається з трьох частин: «Українська мова» (33 завдання), «Українська література» (24 завдання) і «Власне висловлення» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю).

Зміст сертифікаційної роботи з української мови і літератури визначено Програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України.

Математика (пройти онлайн тест)

Сертифікаційна робота з математики налічує 33 завдання різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (20 завдань), на встановлення відповідності (4 завдання), відкритої форми з короткою (6 завдань) та розгорнутою (3 завдання) відповіддю.

Зміст сертифікаційної роботи з математики визначено Програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України.

Фізика (пройти онлайн тест)

Сертифікаційна робота з фізики налічує 38 завдання різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (24 завдання), на встановлення відповідності («логічні пари») (4 завдання), відкритої форми з короткою відповіддю (10 завдань).

Зміст сертифікаційної роботи з фізики визначено Програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України.

Хімія (пройти онлайн тест)

Сертифікаційна робота з хімії налічує 52 завдання різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (36 завдань), на встановлення відповідності («логічні пари») (6 завдань), відкритої форми з короткою відповіддю (10 завдань).

Зміст сертифікаційної роботи з хімії визначено Програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України.

Англійська (пройти онлайн тест)

Сертифікаційна робота з англійської мови налічує 59 завдань різних форм та складається з чотирьох частин: «Розуміння мови на слух (аудіювання)» (16 завдань), «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань) і «Письмо» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю).

Зміст сертифікаційної роботи з хімії визначено Програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України.