Дипломи магістрам 2023 року випуску вручені в урочистій обстановці

17 січня 2023 року у приміщенні Вченої ради НАУ відбулось урочисте вручення дипломів магістрам, випускникам Факультету міжнародних відносин. На врученні дипломів були присутні декан ФМВ Волошин Юрій Олексійович, заступники декана, завідувачі випускових кафедр, випускники, їхні батьки та друзі. Дипломи з відзнакою вручив особисто декан ФМВ, магістрам кафедри КММТ дипломи вручив завідувач кафедри Бобарчук Олександр Антонович. Нажаль, не всі випускники спромоглися приїхати на вручення дипломів, але це не зіпсувало урочистість і значимість цієї події для кожного учасника.

Вітаємо випускників з отриманням диплому, бажаємо їм здоров’я, успіхів в роботі та в особистому житті. Продовжуйте вчитися і далі, опановуйте нові спеціальності, отримуйте нові знання, зростайте кожен день і кожен рік. Не забувайте рідний університет. Сподіваюся, ми ще не раз з вами зустрінемось!