Close

#ВСТУП2018

Шановні вступники на спеціальність 186 “Видавництво та поліграфія”!

Нагадуємо, що конкурсні пропозиції за спеціальностями ви можете переглянути на сайті vstup.edbo.gov.ua.

Зокрема, список вступників (конкурсні пропозиції, конкурсні бали та рекомендації щодо вступу на бюджет ОС “Бакалавр”) до Національного авіаційного університету за вказаною спеціальністю знаходиться тут: vstup.edbo.gov.ua/offer/448354/.

Інформація про надання вступникам рекомендацій у межах широкого конкурсу, зокрема, для 186 спеціальності.

Нагадуємо, що вступникам, які рекомендовані на бюджет, тобто в електронному кабінеті навпроти однієї з заяв вказано статус «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)», треба буде виконати вимоги до зарахування до 18-ї години 6 серпня, зокрема подати оригінали документів [1].

З їх переліком, а також іншими умовами, можна ознайомитися на сайтах вишів або звернувшись до приймальних комісій. Після виконання вимог статус електронної заяви має змінитися на «Включено до наказу». У виші видається наказ про зарахування [1].

Якщо ж вступник не виконає вимоги, то його рекомендація анулюється, а статус електронної заяви змінюється на «Виключено зі списку рекомендованих (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)»[1].

У тих, хто не отримає 1 серпня рекомендацію на бюджет, навпроти всіх заяв залишиться статус «Допущено до конкурсу». Такі вступники автоматично беруть участь у конкурсі на контракт [1].

Після зарахування на бюджет – 7 серпня – відбуватиметься надання рекомендації до зарахування на контракт. У разі її отримання статус електронної заяви вступника змінюється з «Допущено до конкурсу» або «Допущено до конкурсу (навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб)» на «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб)» [1].

Після 7 серпня також відбудеться переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів. Воно повинно пройти до 18 серпня.[1]

Право на переведення за всіма спеціальностями є у вступників, які мають спеціальні умови на участь у конкурсі. Перевестися мають право також вступники, що не були рекомендовані за широким конкурсом на бюджетні місця, однак лише за тими спеціальностями, яким надається особлива підтримка [1].

Для переведення вступники попередньо мають бути зараховані на навчання на контракт [1].


    Посилання:
  1. URL: https://mon.gov.ua/ua/news/1-serpnya-vstupniki-otrimayut-rekomendaciyi-na-byudzhet-povidomlennya-pro-ce-bude-rozmisheno-v-elektronnih-kabinetah